tel.

61 297 12 39

e-mail

szkola@callan.com.pl

Lekcje próbneSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi kursami języka angielskiego podczas bezpłatnych lekcji próbnych


W naszej Szkole językowej lekcje próbne obejmują 4 godziny zajęć lekcyjnych. To czas, podczas którego możecie Państwo zapoznać się z Metodą Callana, lektorami, a także naszą szkołą. Zajęcia próbne języka angielskiego do niczego Państwa nie zobowiązują, każdy może przyjść, aby zobaczyć na czym polega Metoda Callana, a także odejść bez ponoszenia kosztów.


Lekcje próbne pozostają darmowymi o ile po pierwszych dwóch spotkaniach obejmujących cztery godziny uczeń nie zdecyduje się na kontynuację kursu angielskiego w naszej szkole. Dla nas jest to inwestycja, gdyż jesteśmy przekonani, że angielski przeprowadzony przez nas Metodą Callana przypadnie Państwu do gustu i zostaniecie Państwo w Naszej Szkole Językowej bądź prędzej czy później do nas wrócicie.


Natomiast jeśli po czterech lekcjach próbnych zdecydują się Państwo na współpracę z naszą Szkołą językową, opłata za tydzień próbny jest wliczana w Państwa pierwszą płatność. W tym przypadku nie są one bezpłatne, ale sprawdzili Państwo metodę nauczania, przekonali się, że nauczą się języka angielskiego na naszym kursie szybciej i efektywniej i płacą za jakość, która im się w przyszłości opłaci bardzo dobrą znajomością języka.


Gdyby coś wymagało doprecyzowania / uściślenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
61 297-12-39
lub e-mailowego na adres: szkola@callan.com.pl

English Institute to jedyna szkoła języków obcych w Poznaniu z licencją organizacji Metody Callana z Wielkiej Brytanii.

Jedyna szkoła językowa mająca prawo używać nazwy "Metoda Callana".

Top